Vstupenky/ Tickets

FOR ENG SCROLL DOWN

Vstupenky jsou k dispozici v předprodeji v síti GoOut a jsou rozděleny do dvou kategorií.

Základní vstup – tato vstupenka je pro ty z vás, co se chtějí na akci rozhlédnout, ochutnat různé sladkosti a nakoupit si dle svého gusta za zvýhodněnou cenu přímo od vystavovatelů u stánků. Vstupenka zahrnuje vstup do prostor, doprovodný program, účast na tombole a 5 degustačních poukázek, které můžete vyměnit za degustační porce zákusků u libovolných vystavovatelů. Vstupenky jsou rozděleny do časových pásem, abychom zamezili dlouhým frontám. Základní vstup je možné koupit v předprodeji do časového pásma 12.00 – 14.00, 14.00 – 16.00, 16.00 – 19.00. V předprodeji je možné zakoupit vstupenku za 200 Kč. Základní vstup bude možné zakoupit i přímo na místě v hotovosti, cena bude potom 250 Kč pro dospělého a 200 Kč pro studenty, děti do 15 let, seniory a ZTP.

VIP vstupenka – tato vstupenka je pro ty z vás, co si chtějí užít Prague candy festival naplno. Kromě vstupu do prostor, doprovodného programu a tomboly tato vstupenka zahrnuje také 10 degustačních porcí a welcome drink. Další výhodou je, že vstupenka je časově neomezená, tedy můžete na akci přijít v kolik chcete a dokonce vám bude povolen vstup již půl hodiny před oficiálním zahájením akce, tedy již ve 11.30 hodin. VIP vstupenku si můžete zakoupit pouze v předprodeji a jejich počet je kvůli degustační kapacitě akce omezen. Cena VIP vstupenky je 350 Kč.

Děti do 6 let mají vstup v doprovodu dospělé osoby zdarma. Tento vstup nezahrnuje degustační poukázky.

Každý návštěvník získá u vstupu lísteček, který bude slosovatelný v tombole o zajímavé ceny. Tombola bude vyhlašována 3x v průběhu akce a to ve 13 hodin, 15 hodin a  v 17 hodin.

…………………………………………………………………….. EN …………………………………………………………………………………….

Tickets are available at advance sale at GoOut a they are divided into two categories.

General admission – this ticket is for those who want to have a look at the exhibitors´ stands, taste various candies and buy those you like the most for advantaged price at the stands. Ticket includes entrance to the hall, accompanying programme, participation at competitions and raffle and 5 degustation tokens which you can exchange for degustation portion of the dessert at any exhibitor you want. General admission tickets are divided into time zones so that we can reduce the queues. These time zones are valid for the time of entrance and are divided into these three categories: 12.00-14.00, 14.00-16.00, 16.00-19.00. In advance sale, ticket costs 200 CZK. General admission tickets will be available also in cash at the day of event, the price will be 250 CZK normal, and 200 CZK for students, seniors, kids up to 15 years and disabled people.

VIP ticket – this ticket is for those of you who want to enjoy Prague candy festival to its fullest. Besides entrance to the hall, accompanying programme, competitions and raffle, VIP ticket includes also 10 degustation tokens and welcome drink. Another advantage is that ticket is unlimited in time of entrance, moreover you can come 30 minutes before the official opening, which means at 11.30. VIP ticket is available only in advanced sale and their number is due to degustation capacity limited. Price of the VIP ticket is 350 CZK.

Children up to 6 years have free entrance in company of an adult. This entrance does not include any degustation tokes.

Each visitor of the Prague candy festival will receive number at the entrance which will be prize draw in a raffle. Raffle will be announced three times during the event, at 13.00, 15.00 and 17.00.

abundance-1868573_1920   biscuits-1753224_1920