Držák toaletního papíru GEDY PI2413 Pirenei bez krytu – stříbrná elegance v koupelně

Pro mnoho lidí může být držák toaletního papíru jen nevýrazným detailem v koupelně. Nicméně, pro ty, kteří chtějí vytvořit elegantní a stylový prostor, může být výběr správného držáku více než jen okrajovým prvkem.

Stylová volba pro váš interiér

GEDY PI2413 Pirenei držák toaletního papíru bez krytu je skvělým řešením pro milovníky elegance a minimalismu. Tento jednoduchý, avšak nápaditý držák papíru skvěle doplní váš koupelnový interiér.

Stříbrná barva, která sebou nese prémiový vzhled a jednoduchý a elegantní design pomůže dokonale doladit váš styl.

Navíc, držák papíru GEDY PI2413 Pirenei je vybaven zábranou na konci, aby se váš toaletní papír nemohl nesmyslně sklouznout dolů. Můžete tedy být jisti, že váš toaletní papír bude vždy pevně a bezpečně na svém místě.

Tento držák toaletního papíru není jen praktickým prvkem, ale také vychytávkou, která dokáže dodat vaší koupelně extra luxusní vzhled.

Snadná instalace

Instalace držáku papíru je velmi jednoduchá a rychlá. Stačí si zvolit místo, kde chcete držák umístit a pomocí vrtačky a šroubu ho navrtat do zdi. Není tedy potřeba nic lepit ani šroubovat.

Pokud se vám nelíbí myšlenka na vrtání do zdi, můžete zvolit také instalaci pomocí lepidla na bázi polymerní disperze. Tento způsob je vhodný pro všechny typy povrchů a je navíc nezbytný například v koupelnách se suchým obkladem.

Bez ohledu na to, jakou metodu si zvolíte, instalace držáku toaletního papíru GEDY PI2413 Pirenei je velmi snadná a rychlá – hotovo během několika minut.

Zakoupit slevou online

Pokud jste se zamilovali do tohoto krásného držáku toaletního papíru, můžete si ho zakoupit na www.skvelynabytek.cz se slevou 15 procent v rámci našeho speciálního promo akce.

Ničím neztratíte – získáte krásný držák toaletního papíru a ušetříte nějaké to peníze.

Vyberte si skvělý držák toaletního papíru GEDY PI2413 Pirenei a dodáte vaší koupelně tu správnou dávku elegance a stylu, kterou zaslouží.

Příspěvek byl publikován v rubrice Prague CANDY a jeho autorem je Prague CANDY. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.