Dvojsedačka Sandwich od KARE Design v šedé barvě

KARE DESIGN Dvojsedačka Sandwich – šedá: Dvojsedačka Sandwich Grey perfektně vynikne v moderním obývacím pokoji nebo pracovně. Je možné ji využívat samostatně i jako doplněk ke křeslu, které je také k dispozici.

Dvojsedačka Sandwich

Polyesterový potah se sametovým vzhledem vhodně doplňují nohy z lakované oceli. Harmonické křivky s originálním designem dodávají pohovce sofistikovaný vzhled.

K dispozici je také v růžové barvě. Krásnou pohovku můžete v případě potřeby kombinovat jak s šedými tak i s růžovými křesly.

Křeslo Luxor

Perfektní doplněk do vámi vybraného interiéru

Dvojsedačka Sandwich Grey je krásným doplňkem do moderního interiéru. Její subtilní odstín dodává prostoru jemnost a eleganci. Bez ohledu na to, zda hledáte pohovku pro byt, nebo kancelář, Dvojsedačka Sandwich Grey dokonale zapadne do vašeho prostoru.

Stůl Harmony

Kombinujte a laděte

Pohovku můžete kombinovat s dalšími doplňky od KARE Design. Vyberte si k ní například stůl Harmony, který perfektně ladí s lakovanými nohami Dvojsedačky Sandwich. Přidejte do interiéru rostliny a svíčky v jemných barvách a vytvořte si dokonalou atmosféru pro relaxaci i práci.

Zjistit více o produktech KARE Design

Příspěvek byl publikován v rubrice Prague CANDY a jeho autorem je Prague CANDY. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.