Kostkovaný pléd Euromant Scott Red – pro vaše pohodlí a styl!

Jemné barvy a dokonalá hebkost, to jsou atributy, kterými se pyšní plédy značky Euromant. A mezi nimi vyniká oblíbený kostkovaný pléd Euromant Scott Red s rozměry 140 x 180 cm.

Základní popis produktu

Tento krásný pléd je vyroben z kvalitních materiálů, převážně z přírodních vláken (např. bavlny a akrylu) s certifikátem Oeko-Tex Standard 100 a má hmotnost 420 g/m2. Jeho dominantní barva je červená, doplněná o bílé a tmavě šedé kostky. Povrch plédu je jemný a hebký na dotek, což zaručí pohodlný a příjemný pocit při používání. Pléd je lehký, přenosný a použitelný prakticky kdykoliv a kdekoliv díky svojí univerzálnosti a multifunkčnosti.

Kostkovaný pléd Euromant Scott Red je pečlivě navržen a vyráběn s cílem nabídnout zákazníkům kombinaci komfortu, zdraví i krásy.

Kde můžete pléd použít?

Pléd je praktickým doplňkem, který se hodí každému. Díky nabízeným rozměrům 140 x 180 cm se hodí využít jako:

  • pikniková deka na rodinný výlet venku – pléd můžete jednoduše sbalit a přenést s sebou kamkoliv, díky jeho lehkosti a přenosnosti
  • přehoz na gauči nebo křesle – pléd přidá vaší obývací či ložnicové soupravě na stylu a rozzáří ji svými barevnými kostkami
  • prostěradlo nebo deka na posteli – zahřeje vám nohy, nabídne komfort i pohodlí během spánku a bude skvělým doplňkem k vašemu interiéru

Všude tam, kde bude potřeba, kostkovaný pléd Euromant Scott Red vám zajiští pohodlí a styl.

A kde si jej můžete objednat? Na stránkách společnosti Atcomplet si můžete pléd snadno a rychle objednat za výhodnou cenu. Proč se nezasvětit do pohodlí této nádherné kostky?

Závěr

Kostkovaný pléd Euromant Scott Red je pro každého, kdo se chtějí skvěle cítit, zároveň elegantní a styloví. Móda a pohodlí nejsou navzájem vyloučené, ale naopak sloučené v tomto krásném produktu, který je navíc vyroben z kvalitních a bezpečných materiálů. Tak proč si neudělat radost a nezvelebit své bydlení i život právě díky němu?

Kostkovaný pléd Euromant Scott Red
Kostkovaný pléd Euromant Scott Red
Kostkovaný pléd Euromant Scott Red

Příspěvek byl publikován v rubrice Prague CANDY a jeho autorem je Prague CANDY. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.