Moderní a pohodlné čalouněné křeslo PANTAR ve šedé barvě

Čalouněné křeslo PANTAR

Čalouněné křeslo

PANTAR je moderní, pohodlné a stylové křeslo, které se hodí do každého interiéru. Křeslo má šedou barvu a je vyrobeno z kvalitní látky a chromované oceli. Díky této kombinaci materiálů je křeslo odolné a má dlouhou životnost.

Křeslo PANTAR je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí mít v obývacím pokoji nejen hezký kus nábytku, ale také pohodlné místo pro odpočinek a relaxaci.

Rozměry a nosnost

Křeslo má rozměry 76 x 75 x 95 cm a jeho nosnost je maximálně 120 kg. Díky těmto parametrům je křeslo vhodné pro širokou veřejnost, ať už se jedná o muže, ženy nebo děti. Díky ergonomicky tvarovanému sedáku a opěradlu je křeslo velmi pohodlné a komfortní pro sedění.

Proto si můžete být jisti, že si na křesle PANTAR užijete naprostou pohodu a relaxaci.

Demontáž a záruka

Křeslo PANTAR je dodáváno v demontu, což umožní snadné přepravení a rychlou montáž. Křeslo je také dodáváno s 24 měsíční zárukou, což zajišťuje jeho bezproblémové používání po celou dobu svého životnosti.

Chcete-li si pořídit moderní a pohodlné křeslo do vašeho bytu, pak je křeslo PANTAR tou správnou volbou. Nezapomeňte se podívat na naši stránku https://www.esrom.cz/produkt/calounene-kreslo-pantar-seda, kde najdete další informace a možnost objednání.

Příspěvek byl publikován v rubrice Prague CANDY a jeho autorem je Prague CANDY. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.