Moderní jídelní židle BERGEN v šedém mikrovláknu – pohodlí a eleganci do vaší jídelny!O nádherných BERGEN jídelních židlích

Jídelní židle BERGEN s potahem z mikrovlákna – imitace broušené kůže v barevném provedení antracitová bude vypadat skvěle u každého jídelního stolu. Židle drží kovová konstrukce v barevném provedení černá s výškou sedu 51 cm. Pohodlné stolování bude, díky moderní židli s příjemným potahem, zaručeno.

Moderní jídelní kout můžete mít doslova na dosah, stačí k libovolnému jídelnímu stolu postavit stylové židle s příjemným potahem. Jídelní židle BERGEN s potahem z mikrovlákna – imitace broušené kůže v barevném provedení antracitová bude vypadat naprosto luxusně za každým jídelním stolem. Jídelní židle drží pevná kovová konstrukce v barevném provedení černá s výškou sedu 51 cm, takže se vám na židli bude velmi pohodlně sedět. Pohodové stolování bude, díky této moderní židli, vždy zaručeno.

Jídelní židle BERGEN vytvoří i z obyčejného jídelního koutu místo hodné obdivu, které bude lákat ke společnému stolování i zábavě celou vaši rodinu. Příjemné a moderní židle si zamilujete.

Proč si vybrat právě BERGEN jídelní židli?

  • Kvalitní materiály: Potah z mikrovlákna imitující kůži a kovová černá konstrukce.
  • Pohodlný sed: Výška sedu je 51 cm a židle je tak pohodlná pro dlouhé stolování.
  • Moderní design: Antracitové barvení potahu vypadá skvěle u jakéhokoliv jídelního stolu a dodá vaší jídelně luxusní nádech.
  • Kvalitní zpracování: Díky pečlivému zpracování jsou židle BERGEN odolné a připravené na mnoho let používání.

Pokud hledáte pohodlné a moderní židle, židle BERGEN jsou pro vás tou správnou volbou. Navíc, aktuálně se dají zakoupit na esrom.cz za skvělou cenu.

Jak správně pečovat o židle BERGEN?

Pravidelně odstraňujte nečistoty pomocí měkkého hadříku a mírného mýdlového roztoku. Nezapomeňte vždy poté dočistit vodou. Mezi jednotlivými čištěními můžete použít i vysavač s nástavcem.

Chráníme potah proti skvrnám impregnací. Pokud se vám nějaká skvrna přesto dostane na potah, snažte se ji co nejdříve odstranit pomocí vlhkého hadříku a mýdlového roztoku.

Nesmíme zapomenout na pravidelnou údržbu kovové konstrukce. Ta se časem může poškrábat nebo se na ní mohou objevit skvrny. Ty je potřeba ihned odstranit a při každém velkém úklidu jídelny provést důkladnou údržbu a ošetření kovu vhodným přípravkem.

Moderní jídelní židle BERGEN v šedém mikrovláknu - pohodlí a eleganci do vaší jídelny! Příspěvek byl publikován v rubrice Prague CANDY a jeho autorem je Prague CANDY. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.