Moderní taburet ELTAP SELENE s ořechovým provedením a potahem Kronos 09 v rozměrech 100 x 70 x 41 cm


Moderní taburet ELTAP SELENE – nový kousek do vašeho interiéru

Máte rádi kvalitní a pohodlné nábytkové kousky? Potom by vás určitě mohl zaujmout nový taburet značky ELTAP. Jedná se o kus nábytku, který nejenže zachovává klasický a elegantní styl, ale také se dokáže perfektně zkonfigurovat s vaším moderním interiérem. Pokud tedy hledáte něco na relaxaci, usnadnění úkolu nebo jen na odpočinek s knihou, ELTAP SELENE je tím pravým kousek pro vás.

Potah Kronos 09 – kvalita, na kterou se můžete spolehnout

Taburet je vybaven potahem Kronos 09, který zajišťuje vysokou odolnost proti oděru a vyblednutí. To znamená, že můžete být klidní v tom, že vaše investice do tohoto moderního nábytku bude dlouhodobě přínosem pro váš interiér. Kronos 09 je navíc dostupný v několika krásných odstínech, takže si můžete vybrat ten, který nejvíce odpovídá vašemu vkusu.

ELTAP SELENE

Stabilita a pohodlí – klíčová slova pro tento kus nábytku

Jak jsme již zmínili, ELTAP SELENE má robustní a stabilní dřevěný rám, který zajišťuje bezpečnost a pevnost. Tento rám má navíc nožičky o výšce 9,5 cm, které zaručují stabilitu na jakémkoli povrchu. Důležitým prvkem pro pohodlí je samozřejmě i výplň sedací plochy, kterou tvoří pěna T30. Ta se postará o to, aby vám sedělo co nejpohodlněji.

ELTAP SELENE

Rozměry a váha

ELTAP SELENE má rozměry 100 x 70 x 41 cm, což ho řadí k menším kusům nábytku. Jeho váha činí přibližně 35 kg, což zaručuje stabilitu a pevnost, zatímco jeho menší rozměry umožňují snadnou manipulaci a případnou změnu umístění v interiéru.

ELTAP SELENE

Objednávka, záloha a kalibrace monitoru

Pokud se rozhodnete pro tento kus nábytku, můžete si jej jednoduše objednat na našich stránkách. Na čalouněné a zboží vyrobené na zakázku dle přání zákazníka může být požadována záloha 30% z ceny zboží, ale bliţší informace obdržíte po objednávce e-mailem. Vězte však, že barvy zobrazené na vašem monitoru se mohou mírně lišit od původních barev látky kvůli různým typům monitorů a jejich kalibraci.

Žijeme v turbulencích moderního světa, kde je kaţdý den výzvou. Proto je důleţité najít si čas na odpočinek a relaxaci. A co je na relaxaci lepšího neţ pohodlný a elegantní kus nábytku, který vás přivítá v kaţdé místnosti vašeho bytu?

Přejeme vám hodně pohodlí a radosti s vaším novým taburetem ELTAP SELENE!

Zdroj: www.brega.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Prague CANDY a jeho autorem je Prague CANDY. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.