Nová šatní skříň GAMBA VIII v bílém matu s zrcadlovými dveřmi


Šatní skříň se zrcadlem v netradičním provedení

Šatní skříň GAMBA VIII v bílém matu s zrcadlovými dveřmi je novinkou na trhu nábytku. Tato šatní skříň nejenže nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše oblečení a doplňky, ale také je vybavena zrcadlovými dveřmi. To vám umožní rychle zkontrolovat svůj vzhled, aniž byste museli opustit váš pokoj.

Barva: Bílý mat

Rozměry (šxhxv): 180 x 57 x 215 cm

Materiál:

  • Laminovaná deska o tloušťce 16 mm, hrany ABS
  • Hliníkové kolejnice Sevroll

Dodání: V demontu

Záruka: 24 měsíců

Pokud hledáte praktickou a moderní šatní skříň, GAMBA VIII by mohla být ideální volbou. Je vyrobena z kvalitního materiálu, takže můžete očekávat odolnost a dlouhou životnost.

Díky zrcadlovým dveřím se šatní skříň GAMBA VIII hodí do různých místností. Pokud nemáte v pokojích dostatek zrcadel, tak s touto šatní skříní nemusíte nic řešit. Samozřejmě je vhodné umístit ji tam, kde si můžete vychutnat dokonalý výhled na sebe sama.

Navíc máte možnost si šatní skříň GAMBA VIII objednat online na stránkách brega.cz. Po dokončení objednání vám bude šatní skříň doručena až domů. Proto není nutné nikam jezdit, skříň si jednoduše objednáte ze svého pohodlí.

Šatní skříň GAMBA VIII

Šatní skříň GAMBA VIII nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše oblečení a doplňky. Můžete si v ní uložit košile, kalhoty, sukně, boty, šperky a mnoho dalšího. Díky tomu bude vaše ložnice vždy uspořádaná a čistá.

Při volbě nové šatní skříně je důležité nejen zvážit její vzhled, ale také kvalitu a praktičnost. Šatní skříň GAMBA VIII splňuje všechny tyto požadavky. Díky jejím rozměrům ji můžete umístit do většiny pokojů a její bílá matná barva ji dělá velmi moderní.

Pokud tedy hledáte praktickou a moderní šatní skříň s zrcadlovými dveřmi, GAMBA VIII je tou správnou volbou. Navštivte stránky brega.cz a nakupujte jednoduše a pohodlně.

Příspěvek byl publikován v rubrice Prague CANDY a jeho autorem je Prague CANDY. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.