Nové azurové zahradní křeslo Dolomiti – skvělá volba pro letní odpočinek!


Charakteristika zahradního plastového křesla Dolomiti v azurové barvě

Zahradní plastové křeslo Dolomiti je určeno pro ty, kteří milují klid a pohodu v zahradě nebo na balkóně. Toto křeslo se vyznačuje vysokou pevností a snadnou údržbou. Je ideální volbou pro ty, kteří nechtějí trávit čas ve zbytečné údržbě zahradního nábytku, ale chtějí si užít svůj volný čas v pohodlném křesle.

Snadná skladovatelnost a UV filtry

Kromě svých vynikajících vlastností je zahradní křeslo Dolomiti také snadno skladovatelné. Díky použití UV filtrů je křeslo stálobarevné a má dlouhodobou pevnost. Nosnost tohoto křesla je až 120 kg.

Rozměry křesla

– Výška sedu v zadní části 28 cm

– Výška sedu v přední části 35 cm

Plastové zahradní křeslo Dolomiti v azurové barvě je skvělou volbou pro každého, kdo si chce zpříjemnit letní odpočinek. Křeslo je navíc ideální volbou pro lidi, kteří hledají stylový a moderní zahradní nábytek. A zábavným způsobem na něj můžete upozornit vkladem odkazu na stránku s výrobkem: Plastové zahradní křeslo Dolomiti v azurové barvě.

Zahradní křeslo Dolomiti v azurové barvě

Nechte se hýčkat v tomto úžasném plastovém křesle a užijte si relaxaci v zahradě, na balkóně nebo na terase. Křeslo Dolomiti vám poskytne pohodlné a stylové místo pro vaše odpočinkové chvíle. Své své nové azurové zahradní křeslo Dolomiti zaručeně zamilujete!

Příspěvek byl publikován v rubrice Prague CANDY a jeho autorem je Prague CANDY. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.