Nové sprchové dveře Roth Tower Line 731-1000000-00-02 ve velikosti 100 cm.


Nové sprchové dveře Roth Tower Line 731-1000000-00-02 ve velikosti 100 cm

Nová kolekce sprchových dveří od Roth umožňuje nevšední zážitek z relaxace. Nově jsou k dispozici modely bez vaničky, umožňující tak kombinaci s moderním designem koupelny.

Lesklý chrom a čirá výplň

Tento exemplář je vyroben ze saténovaného skla, které vypadá opravdu velmi elegantně.

Dveře jsou k dispozici v barvě profilů lesklý chrom, která vizuálně vytváří efekt prostoru. Výplň je z čirého skla bez dekoru, čímž působí velmi diskrétně a umožňuje tak lepší propojení prostoru. Tento model je vhodný pro prostorné koupelny.

Povrchová úprava Rolshield

Dopravu zdarma, uvedená cena je konečná.

Produkt vyniká nejen estetickým zpracováním, ale také inovativním povrchovým úpravou Rolshield. Díky ní je sklo chráněno před usazováním všech nečistot a jeho údržba je snadnější než kdy dřív. Díky tomu můžete svou koupelnu udržovat v dokonalé čistotě s minimálním úsilím.

Otočný systém otevírání

U tohoto produktu tedy nemusíte řešit, zda potřebujete dveře otevírat doleva, nebo doprava, nebojte si s nimi prostě pohrát.

Dveře jsou opatřeny otočným systémem otevírání. Tento systém umožňuje otočit dveře o kousek dovnitř a tím ušetřit důležitý prostor v koupelně. S tímto řešením se ale navíc i snadno předejdete situacím, kdy se voda z koupání dostane na podlahu mimo sprchový kout.

Přejděte na webovou stránku, kde si můžete tento produkt objednat.

Nové sprchové dveře Roth Tower Line 731-1000000-00-02

Nenechte si ujít tuto novou, moderní variantu sprchových dveří, která dodá vaší koupelně elegantní nádech.

Příspěvek byl publikován v rubrice Prague CANDY a jeho autorem je Prague CANDY. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.