Novela VÁLENDA: Velká textilní křesla v rozměru 180/97/85 cm


Útulnost a pohoda do Vašeho obývacího pokoje

S touto válendou od značky NOVEL vstoupíte do Vašeho obývacího pokoje útulnost a pohoda! Po obědě nebo při sledování skvělého filmu se rádi uvelebíte na prostorné válendě a opřete si záda o měkké polštářky.

Barevný potah s květinovým motivem

Barevný potah s květinovým motivem Vás v okamžiku přenese do světa báječné relaxace. Vysoká kvalita materiálu a zpracování zaručuje, že potah vydrží dlouhodobé používání a snadnou údržbu.

Dokonalé pohodlí díky pružinovému jádru

Kvalitní pružinové jádro je zárukou dokonalého pohodlí. Ať při sezení nebo při ležení, 3 zádové polštářky budou vždy synonymem komfortu.

Praktický úložný prostor

Praktický úložný prostor se hodí na deku, aby byl odpočinek opravdu dokonalý. Díky tomu bude Váš obývací pokoj vždy uklizený a připravený na další relaxační moment.

Různé barevné alternativy a doplňkový nábytek

S touto válendou úžasná relaxace nikdy nekončí! Za příplatek jsou dostupné různé varianty, barevné alternativy, příslušenství a doplňkový nábytek, které dokážou dokonalý a příjemný prostor ještě zdokonalit.

Pro lepší představu o vzhledu a kvalitě křesla, doporučujeme shlédnout výrobek na našem webu https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/novel-valenda-textil-180-97-85-cm

Základní informace o křeslech:

  • Potah: 3-5001, VPRAVO
  • Vč. 3 RÜ-KI, OPĚRADLO VÝSTEL.
  • FK, BK, FÜ: BU PŘÍRODNÍ

Novela VÁLENDA
Novela VÁLENDA

Příspěvek byl publikován v rubrice Prague CANDY a jeho autorem je Prague CANDY. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.