Obdélníková vana Kaldewei Puro Duo 180×80 cm s levým i pravým směrem otevření – skvělá volba pro vaše koupelnu!


Obdélníková vana Kaldewei Puro Duo – skvělá volba pro vaši koupelnu!

Hledáte kvalitní vanu, která vám nabídne pohodlí a dlouhé chvíle relaxace v koupelně? Pak se zaměřte na model Kaldewei Puro Duo, který je vyroben z kvalitní smaltované oceli a nabízí velkou pohodlnou koupací nádrž s rozměry 180 x 80 cm.

Vany Kaldewei Puro Duo nabízejí mnoho výhod:

  • Perfektní velikost – když si chcete užít relaxaci v koupelně, jistě oceníte vanu, která nabídne dostatek prostoru pro celé tělo.
  • Perfektní materiál – smaltovaná ocel se vyznačuje vysokou odolností vůči poškození a zvyšuje tak životnost vany. Navíc je snadno čistitelná a udržovatelná.
  • Perfektní orientace – model Kaldewei Puro Duo lze umístit jak na levou, tak na pravou stranu. Tato vlastnost zaručuje univerzální použití v každé koupelně.
  • Perfektní povrchová úprava – díky Perl-Effekt je povrch vany hladký a hladký, takže voda se snadno stéká do odpadu společně s nečistotami a vápenatými částicemi.

Navíc, tato vana je balena bez madla, nožiček a podhlavníku. Ty můžete dokoupit samostatně podle vašich potřeb a představ.

Obdélníková vana Kaldewei Puro Duo – svůj styl a pohodlí si určíte sami

Model Kaldewei Puro Duo nabízí univerzální použití, které snadno upravíte podle svých představ. Tato vana vyniká svou jednoduchou a moderní designovou linií, která se hodí k jakékoliv koupelně.

Samozřejmostí jsou také detaily jako odlehčený design a ergonomický tvar, který vám při koupání nabídne dokonalé pohodlí a relaxaci.

Volbu madla a podhlavníku si můžete zvolit sami. Madlo můžete umístit na libovolné straně, dle vaší preference a potřeb. Stejně tak s podhlavníkem, který přispěje k vaší dokonalé pohodě a relaxaci.

Kaldewei Puro Duo – kvalitní a trvanlivá vana

Kvalitní a trvanlivá vana je základem dlouhého užívání. S vanou Kaldewei Puro Duo se nemusíte bát poškození, prasknutí či netěsnosti. Smaltovaná ocel zvyšuje odolnost vůči poškození, takže se nemusíte bát nechtěného poškození při své koupací chvíli.

Pořízením vany Kaldewei Puro Duo získáte kvalitní produkt, který oceníte i po letech používání.

Kde zakoupit vanu Kaldewei Puro Duo

Pokud vás přesvědčila kvalita a design modelu Kaldewei Puro Duo, objednejte si ji na stránkách Nabývátekted.cz. Tento model nabízíme již s vynikající slevou a s dopravou na vaše bydliště.

Obdélníková vana Kaldewei Puro Duo

Objednejte si vanu Kaldewei Puro Duo ještě dnes a užijte si více pohodlí v koupelně!

Zdroj: Nabývátekted.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Prague CANDY a jeho autorem je Prague CANDY. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.