Rohová sedací souprava LARDE, levé provedení – skvělá volba pro váš domov (Loco 33)


Rohová sedací souprava LARDE – skvělá volba pro váš domov

Rohová sedací souprava LARDE v Levém provedení je dokonalou volbou pro váš domov. Pokud hledáte pohodlí a luxus, není třeba hledat dál. Tento kousek se postará o váš maximální komfort a zároveň bude nádherně zapadat do vašeho interiéru.

Elegantní a moderní design

Rohová sedací souprava LARDE vás zaujme svým elegantním a moderním designem. Je to kombinace jednoduchosti a přepychu, což z ní dělá nejen pohodlný nábytek, ale zároveň i stylový kousek do vašeho obývacího pokoje.

Jak je vyrobena

Rohová sedací souprava LARDE je vyrobena z masivního rámu a laminované desky. Do výplně byla použita vysoko elastická PUR pěna v kombinaci s pružinami typu falliste. To zaručuje maximální pohodlí a dlouhou životnost tohoto nábytku. Tyto prvky dodávají rohové sedačce LARDE pevnost a stabilitu.

Komfort a pohodlí

Co se týče pohodlí, rohová sedací souprava LARDE je opravdu k nezaplacení. Comfort a pohodlí jsou zaručeny, díky kvalitní výplni PUR pěny a pružin typu falliste. Tyto prvky se postarají o to, aby sedací souprava LARDE byla stále měkká a pohodlná, aniž by se její výplň deformovala.

Praktické a funkční rozměry

Pokud se rozhodnete pro rohovou sedací soupravu LARDE a její Levé provedení, dostanete nábytek, který má praktické a funkční rozměry. Celková délka této sedací soupravy je 253 cm, šířka 167 cm a výška 75 cm. To zaručuje dostatečný komfort pro celou rodinu a možnost pohodlného usazení i při návštěvách či posezení s přáteli.

Objednávka a dodání

Pokud se rozhodnete pro tuto rohovou sedací soupravu, objednávka je velmi jednoduchá. Stačí vyplnit formulář a následně zaplatit. Poté vám bude sedací souprava doručena co nejdříve.

Další informace o této rohové sedací soupravě LARDE, vč. jejího Levého provedení, můžete najít na atcomplet.cz.

Rohová sedací souprava LARDE

Závěr

Pokud hledáte kvalitní rohovou sedací soupravu s moderním designem, rohová sedací souprava LARDE je pro vás tou správnou volbou. Je vyrobená z kvalitních materiálů a garatuje vám maximální pohodlí i dlouhou životnost. Objednat si ji můžete velmi jednoduše a bude vám doručena do nejbližšího možného termínu. Tak neváhejte a pořiďte si ji dnes!

Rohová sedací souprava LARDE

Článek byl vytvořen ve spolupráci s firmou Atcomplet.cz, která nabízí nové trendy v nábytku a dodanvá je přímo k vám domů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Prague CANDY a jeho autorem je Prague CANDY. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.