Rohová sedačka DARPOL 12: praktické řešení do vašeho obývacího pokoje

Pokud hledáte nový nábytek do svého obývacího pokoje, rohová sedačka DARPOL 12 by mohla být právě to, co hledáte. Tato sedačka nabízí nejen pohodlné posezení, ale také praktický rozkládací mechanismus a úložný prostor.

Rozkládací rohová sedačka

Sedačka DARPOL 12 je rozkládací, což znamená, že může sloužit i jako místo k přespání pro hosty. Plocha na spaní po rozložení je 125 x 198 cm, což je dostatek místa pro jednu nebo dvě osoby.

Obrázek rozložené sedačky je pouze ilustrativní (jiná barva)!

Provedení: LEVÉ

Tato sedačka je vyrobena z látky, s konkrétním potahem látka Ontario 100 v černé barvě. Kromě toho jsou k sedačce přibaleny dekorační polštáře v designu Zigzag 60, které dodávají sedačce zajímavý vzhled. Mechanismus rozkladu je delfín a nožky jsou vyrobeny z kovu.

Zadní část sedačky je potažená látkou, je tedy možné postavit ji kdekoliv v prostoru.

Rozměr (šxvxh): 280 x 70/90 x 205 cm

Rohová sedačka DARPOL 12 má velmi příjemné rozměry a umístění v obývacím pokoji tak nebude představovat problém. Výška sedu je 43 cm a hloubka sedu je 60 cm. Celkové rozměry sedačky jsou 280 x 70/90 x 205 cm.

Úložný prostor

Jedním z největších přínosů této sedačky je úložný prostor. Ten se nachází pod sedem a nabízí dostatek místa na uložení všeho důležitého. Takže přes den můžete snadno mít zbytečné věci schované a nepořádek v obývacím pokoji tím minimalizovat.

Pokud vás tato sedačka zaujala, můžete si ji objednat na stránkách Nábytek levněji. Sedačka je navíc dodávána v demontu, takže se bez problémů vejde do každého bytu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Prague CANDY a jeho autorem je Prague CANDY. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.