Růžový dětský polštářek s příměsí bavlny Mike & Co. NEW YORK Pillow Toy Star: Hračka a polštářek v jednom, 35 x 35 cm


Růžový dětský polštářek s příměsí bavlny Mike & Co. NEW YORK Pillow Toy Star

Růžový dětský polštářek s příměsí bavlny Mike & Co. NEW YORK Pillow Toy Star

Toto není jen tak obyčejný polštářek. Jde i o oblíbenou hračku a ochránce klidného snění našich milovaných zlatíček. Uvidíte sami, jak se jim radostí rozzáří očka při pohledu na hravý motiv tohoto kousku. Veselé barvy a motiv jsou skvělou kombinací pro procvičování dětské fantazie a vnímání okolního světa. Udělejme jim ho tedy co nejkrásnější ♥

Praktické informace o polštářku

Polštářek můžete prát ručně ale i v pračce na jemný režim, jen se vyhněte sušení v sušičce. Zajistíte tak delší životnost a stálost barev potisku.

Zadní strana polštáře je bílá.

Pokud chcete potěšit vaše děti, nebo hledáte originální a praktický dárek pro kamarády s malými ratolestmi, polštářek Mike & Co. NEW YORK Pillow Toy Star je tím správným řešením. Nejenže ocení jeho praktické využití, ale také hravé motivy a živé barvy, které zaujmou a pobaví nejen vaše děti, ale i vás.

Růžový dětský polštářek s příměsí bavlny Mike & Co. NEW YORK Pillow Toy Star

Vyrobena je z kvalitní bavlny s příměsí umělé hmoty, což ji dělá hebkou a příjemnou na dotek. Velikost 35 x 35 cm je dostačující pro každého malého snílka. Použití hračky jako polštáře také přispívá k lepšímu usínání a celkovému zdraví dítěte.

Nebojte se vybrat si z více vzorů a barev, které jsou dostupné na našem e-shopu Isolund.cz a dopřejte svým dětem kousek radosti a komfortu pro spokojený spánek.

Příspěvek byl publikován v rubrice Prague CANDY a jeho autorem je Prague CANDY. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.