Sada zelených bavlněných ručníků AmeliaHome AMARI – velikost 2*70×140+4*50×100+4*30×50 (2+4+4 ks)


Sada zelených bavlněných ručníků AmeliaHome AMARI

Ušitá ze 100 % bavlny

Ručník z kolekce AMARI od značky AmeliHome je ušitý ze 100 % bavlny. Díky tomu je nadýchaný, hebký a výborně savý. Po použití se rychle vysuší a nepáchne. Vysoká kvalita bavlny zaručuje dlouhou trvanlivost ručníků a jejich dlouhodobou stálobarevnost.

Sada obsahuje 2*70×140 + 4*50×100 + 4*30×50 ručníků

Sada obsahuje 2 ručníky o rozměrech 70×140 cm, 4 ručníky o rozměrech 50×100 cm a 4 ručníky o rozměrech 30×50 cm. Tyto velikosti jsou ideální pro každodenní použití. Větší rozměry ručníků jsou vhodné pro vysušení celého těla, menší pak slouží jako osuška na vlasy nebo pro běžné použití v koupelně.

Gramáž 450 g/m2 zaručuje vysokou pevnost

Gramáž 450 g/m2 zaručuje vysokou pevnost a kvalitu materiálu. Při každodenním používání se ručníky nedeformují ani neurážejí, ani po praní zůstanou stejně nadýchané a měkké. Tento typ materiálu je také vhodný pro alergiky a citlivou pokožku díky vysokému obsahu bavlny.

Sada zelených bavlněných ručníků AMARI

Zelená barva ručníků je moderní a stylová

Zelená barva ručníků je netradiční a přitom moderní a stylová. Tato barva se hodí do každé koupelny a propůjčuje jí originalitu a eleganci. Pokud máte rádi trendy a nebojíte se výrazných barev, sada bavlněných ručníků AMARI v zelené barvě je tou pravou volbou pro vás.

Ručníky AmeliHome AMARI jsou skvělou investicí

je skvělou investicí. Jejich vysoká kvalita a trvanlivost vám umožní používat je po mnoho let. Ručníky jsou i po mnoha praních stálobarevné, nadýchané a jemné k pokožce. Pokud chcete mít v koupelně něco opravdu kvalitního a krásného, neváhejte a pořiďte si sady bavlněných ručníků od značky AmeliHome.

Sada zelených bavlněných ručníků AMARI

Více informací o této sada bavlněných ručníků naleznete na této stránce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Prague CANDY a jeho autorem je Prague CANDY. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.