Sestava zahradního nábytku ASIR SHANGAI 5 – nadčasová hnědá elegance pro vaši zahradu!

Rohová sestava zahradního nábytku SHANGAI 5 je elegantním doplňkem zahradního nábytku. Užijte si chvíle pohody a odpočinky s rodinou a vašimi přáteli během dlouhých letních večerů.

Sestava se skládá z rohové pohovky a konferenčního stolku se skleněnou deskou, vyrobena je z umělého ratanu. Konferenční stolek navíc disponuje praktickým, úložným prostorem pod deskou stolu.

Barva: hnědá

Materiál: hliníkový rám, umělý ratan, sklo

Rozměr pohovky: Šířka: 224 cm, Výška: 62 cm, Hloubka: 180 cm

Konferenční stolek: šířka: 120 cm, výška: 62 cm, hloubka: 60 cm.

Elegantní design a praktické řešení pro vaši zahradu

Sestava zahradního nábytku ASIR SHANGAI 5 je vyrobena z kvalitního materiálu, který odolává vlivům počasí a slunečnímu záření. Umělý ratan je snadno udržovatelný a tak se zahradní nábytek stane nadčasovým doplňkem pro vaši zahradu na mnoho let.

Rohová pohovka s dostatečným prostorem nabízí dostatek místa pro všechny vaše hosty, kteří mohou relaxovat v pohodlí odpružených sedáků a opěráků. Konferenční stolek se skleněnou deskou nabízí praktické řešení pro dokládání nápojů a jídla, které budou vždy po ruce.

Nakupujte zahradní nábytek u Atcomplet.cz

Nyní si můžete objednat rohovou sestavu zahradního nábytku SHANGAI 5 za skvělou cenu na atcomplet.cz. S rychlým a spolehlivým dodáním si můžete být jisti, že si již brzy užijete letní pohodu a odpočinek s vašimi blízkými na vaší zahradě.

ASIR SHANGAI 5

Závěr

Sestava zahradního nábytku ASIR SHANGAI 5 je nadčasovým kouskem, který se stane středem vaší zahrady a ušetří vám spoustu času a energie při výběru vhodného zahradního nábytku. Objednejte si ji dnes na atcomplet.cz a užijte si nezapomenutelné chvíle s vašimi blízkými venku na zahradě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Prague CANDY a jeho autorem je Prague CANDY. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.