Set nástěnných samolepek s motivem Pastelové Magnolie z kolekce Dekornik Botanix L

Samolepky značky Dekornik si děti zamilují nejen díky hravým obrázkům a veselým barvičkám, ale i díky jejich materiálu. I když se jedná o polyesterový materiál, na dotyk připomíná příjemnou látku.

Speciální lepidlo umožňuje snadné přelepení

Tyhle samolepky na zeď mají speciální lepidlo, díky kterému lze obrázek snadno sejmout ze zdi a přilepit někam jinak. Přelepit je můžete až 20 krát.

Velké květiny a malé květiny

Set samolepek typu L obsahuje 3 velké květiny o rozměrech 110 cm, 95 cm a 63 cm; 3 malé květiny o rozměrech 30 až 40 cm, délka větviček je 48 cm a velikosti lístků se pohybuje kolem 15 cm každá.

Umístění samolepek na stěnu

Poznámka: Samolepku umístěte na suchou stěnu. Pokud v nedávné době došlo k jejímu vymalování, vyčkejte minimálně 30 dnů do úplného zaschnutí barvy.

Nakupte si set nástěnných samolepek s motivem Pastelové Magnolie z kolekce Dekornik Botanix L na stránce esrom.cz a ozdobte si tím dětský pokojíček. Užijte si společně chvíle radosti při nanášení samolepek na stěnu a uvidíte, jak si děti tyhle hravé motivy oblíbí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Prague CANDY a jeho autorem je Prague CANDY. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.