Společnost Kare Design představuje neodolatelný kousek – Odkládací stolek Miss Cat

„Humor je zdravý, veselejší byt se stává domovem a domov je místo, kde vám docházejí baterky.“

Toto jsou slova, kterými lze popsat novou kolekci od společnosti Kare Design, a konkrétně kousek, který stojí za zmínku – odkládací stolek Miss Cat. Společnost Kare Design je německá značka, která se specializuje na výrobu nábytku a doplňků do interiéru. Kare Design vytváří velmi originální kousky nábytku, které zkrátka lákají k tomu, aby si je přinesli domů i lidé, kteří preferují trochu nekonvenční styl.

Hravý stolek, který si zamilují ti, kteří chtějí svému domovu vdechnout pořádnou dávku humoru!

„Vtipný a hravý design doma působí jako polštář: utlumí stres a špatnou náladu a přinese kladné myšlenky.“

Odkládací stolek Miss Cat je nádherným příkladem toho, jak Kare Design dokáže svůj nábytek učinit zajímavějším pouhými detaily. Odkládací stolek Miss Cat je vyveden v nádherné bílé barvě s černými detalíky, které dotvářejí celkový vzhled a dávají mu určitý šmrnc. Stolek Miss Cat vypadá jako malý domeček s okénkem, které dává okny života vnitřnímu prostoru. Stůl Miss Cat ideálně zapadne do vašeho interiéru a bude působit jako originalita, kterou si lidé budou všimnout a obdivovat.

Jak již bylo řečeno v úvodu, společnost Kare Design se specializuje na neotřelý, originální nábytek, který v sobě spojuje několik stylů, stává se tak unikátní a originální. Kromě toho, že je nábytek společnosti Kare Design velmi estetický, je také precizně zpracovaný a kvalitní. Kare Design své výrobky pečlivě připravuje, pracuje pouze s kvalitními materiály a staví na inovaci. Což také dokazují kolekce, vůbec první v Evropě, které představily zcela nový styl, a to konkrétně mixování různých stylů.

odkládací stolek Miss Cat

Tento nový styl byl a je v současnosti velmi oblíbený, a to díky tomu, že je výsledný produkt velmi jednoduchý na oku, ale zároveň je velmi neotřelý a jedinečný. Kare Design se stává velkým jménem v oboru, a to zejména díky svým kreativním kolekcím, které se stávají trendem a inspirací pro mnoho dalších návrhářů a firem. V Pardubicích má obchod s Kare Design, který přináší zákazníkům kousek designu, módy a eleganci pro váš domov.

Závěr

„Bez fantazie není nápadu, bez nápadu není vynálezu a bez vynálezu není úspěchu.“

Společnost Kare Design představuje novou dimenzi do světa nábytku a interiérovích doplňků, která láká své zákazníky překvapivým a originálním designem, kvalitou a dokonalostí v detailu. Kare Design se stává nejen vizionářem, ale je inspirací pro ty, kteří chtějí svému domu dodat lehce vtipné a novátorské nápady. Pokud jste se rozhodli pořídit si odkládací stolek Miss Cat, určitě nebudete litovat. A nezapomeňte si užít každý moment na světle, který nám pošle Kare Design!

Příspěvek byl publikován v rubrice Prague CANDY a jeho autorem je Prague CANDY. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.