Stylový ratanový odpadkový koš s objemem 18 l v šedé barvě

Odpadkový koš s víkem s imitací ratanu je vyrobený z kvalitního pevného plastu a je ideálním doplňkem do vaší domácnosti. Jeho objem 18 l umožňuje efektivní sběr odpadu, zároveň však díky svému působivému designu a luxusnímu provedení skvěle ladí se všemi moderními interiéry.

Pedálový mechanismus otevírání

Pro snadnou obsluhu je koš opatřen pedálovým mechanismem otevírání, který zajišťuje jednoduché otevření víka a zároveň chrání obsah před nežádoucím přístupem. Díky této funkci je koš praktický a hygienický.

Kvalitní provedení

Ratanová imitace vypadá velmi realisticky a koš tak díky ní získává na eleganci a atraktivnosti. Pevný kryt zajišťuje bezpečné uchování odpadu uvnitř koše a současně umožňuje snadné vyjmutí vložky pro sběr a likvidaci odpadu. Celkově je koš zpracovaný kvalitně a díky svému modernímu provedení vytváří příjemnou atmosféru u vás doma.

Šedá barva

Šedá barva koše se snadno sladí s ostatními doplňky vašeho interiéru a působí velmi elegantně a moderně. Tento barevný provedení je nejen vkusné, ale také praktické, protože drobné nečistoty na koši nejsou tak vidět jako u jiných barevných variant.

Ratanový odpadkový koš 18 l

Ratanový odpadkový koš 18 l

Proč si pořídit tento koš?

Pokud hledáte stylový koš do vašeho domova, který nejenom že se snadno sladí s vaším interiérem, ale zároveň splní své funkční využití, pak je tento koš tím pravým řešením pro vás. Pokud si koš koupíte na www.isolund.cz, budete mít jistotu kvality, rychlého dodání a možnosti vrácení zboží v případě, že by vám koš nevyhovoval. Tak neváhejte a pořiďte si tento praktický, ale zároveň vkusný doplněk do vašeho bydlení již dnes!

Příspěvek byl publikován v rubrice Prague CANDY a jeho autorem je Prague CANDY. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.