Umyvadlo SAT Infinitio 100,4×46,5 cm v černé matné barvě s otvorem pro baterii uprostřed – skvělá volba pro moderní koupelny!


Správná volba umyvadla dokáže z koupelny udělat zářný klenot. A táto klenotem může být i umyvadlo ze série Infinitio na desku s přepadem.

SAT Infinitio 100,4×46,5 cm je umyvadlo s moderním designem. Je široké 100,4 cm, hluboké 46,5 cm a vysoké 12 cm. Všechny tyto rozměry spolu s černou matnou barvou a hranatým tvarem mu dávají luxusní a moderní vzhled.

Jak si naplánovat změny v koupelně? Čím vyměnit staré vybavení? To jsou otázky, které si člověk klade při úpravách koupelny. S umyvadlem SAT Infinitio 100,4×46,5 cm s otvorem pro baterii uprostřed je odpověď jednoduchá.

Idealní doplněk pro moderní koupelny

Umyvadlo SAT Infinitio 100,4×46,5 cm je vyrobeno z kvalitního materiálu a disponuje černou matnou barvou. Díky této kombinaci je ideálním doplňkem pro moderní koupelny.

Když říkám, že umyvadlo SAT Infinitio 100,4×46,5 cm se hodí do moderních koupelen, neznamená to, že by jej nelze využít i v jiných interiérech. Určitě by dokázalo zaujmout i v klasických a retro koupelnách.

Bez vtoku, ale s otvorem pro baterii uprostřed

Umyvadlo SAT Infinitio 100,4×46,5 cm je bez vtoku, což znamená, že jej musíte zakoupit samostatně. Protože však disponuje otvorem pro baterii uprostřed, jeho instalace není složitá.

Umyvadlo SAT Infinitio 100,4x46,5 cm v černé matné barvě s otvorem pro baterii uprostřed – skvělá volba pro moderní koupelny!

Zde najdete umyvadlo SAT Infinitio 100,4×46,5 cm k zakoupení.

Jak můžete vidět, umyvadlo SAT Infinitio 100,4×46,5 cm je skvělou volbou pro všechny milovníky moderního designu. Jeho elegantní vzhled bude dokonalým doplňkem do každé koupelny.

Příspěvek byl publikován v rubrice Prague CANDY a jeho autorem je Prague CANDY. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.