Ušetřete při nákupu! Expedo postel z masivu HERA s roštem ZDARMA v bílé barvě, rozměr 90x200cm


Ušetřete při nákupu

Expedo postel z masivu HERA s roštem ZDARMA v bílé barvě, rozměr 90x200cm

Postel z masivu HERA 2 nabízí jednoduchý design, který zapadne do každého interiéru. Je ošetřena ekologicky nezávadným lakem, který chrání proti mechanickému poškození, prodlužuje životnost a zjednodušuje údržbu.

Díky svému minimalistickému vzhledu je tato postel univerzální a hodí se kdekoliv. Ať už máte moderní designový byt, nebo spíše tradiční interiér, tato postel se bude hodit. Navíc je k dostání v sedmi rozměrech spací plochy, takže si každý může vybrat přesně takovou, kterou potřebuje.

K dostání v šesti krásných dekorech, tato postel se nejen hodí do vašeho interiéru, ale můžete si ji i přizpůsobit vaší barvě stěn. Protože je vyrobena z masivu, můžete si být jisti, že je kvalitní a pevná, a že jí poskytne dlouhodobou životnost.

A to nejlepší na závěr – laťkový rošt ZDARMA. Kdo by si nepřál mít kvalitní rošt k posteli, a navíc zdarma? U těchto postelí je to skutečností.

Pokud hledáte postel, která se hodí do vašeho interiéru, neztrácejte čas a vyberte si Expedo postel z masivu HERA s roštem ZDARMA v bílé barvě, rozměr 90x200cm.

K výrobě této postele byl použit kvalitní masiv a ekologicky bezpečný lak. Díky svému minimalistickému designu se hodí do každého interiéru a je k dostání v sedmi různých rozměrech a šesti dekorech. Pevnost a kvalita jsou zárukou dlouhodobého užívání. A navíc k posteli dostanete laťkový rošt zdarma.

Přemýšlíte o nákupu postele? Určitě byste si neměli nechat ujít tuto nabídku. Vyberte si Expedo postel z masivu HERA s roštem ZDARMA v bílé barvě, rozměr 90x200cm a užívejte si skvělého spánku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Prague CANDY a jeho autorem je Prague CANDY. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.