Zlatá záře do vašeho interiéru – Představujeme závěsnou lampu La Belle XXVI od TooLight

Když vybíráte do své domácnosti nové světlo, máte od něj několik základních požadavků. Mezi nimi je pravděpodobně také praktičnost a moderní vzhled. A tuto kombinaci vám nabízí závěsná lampa La Belle, která je k dispozici v nádherně zlatavé barvě.

Elegantní design

Stínidlo ve tvaru úzkého kruhu se třemi lany je tvořeno elegantními liniemi si najde své místo všude tam, kde chcete, aby převládala elegance. Padne do mnoha stylů i místností. Tento kus nábytku naprosto jednoduše zapadne do každého interiéru, bez ohledu na to, jestli se jedná o klasické či moderní zařízení.

Kvalitní materiál a rafinovaný vzhled

Vyrobená je z pevného kovu. Na povrchu tento materiál nabízí odolnost proti drobným oděrkám a škrábancům, které se mohou při používání časem objevovat. Jedinečný tvar a odstíny zlaté barvy umí vytvořit neobyčejné odlesky.

Žárovka v maximálním výkonu 25W není součástí balení a je potřeba si ji pořídit samostatně.

Specifikace produktu:

  • Stínidlo ve tvaru kruhu
  • Jemné a elegantní linie
  • Nadčasový vzhled

Přidejte kousek této krásné závěsné lampy s označením La Belle XXVI do vašeho interiéru pro precizní osvětlení a nádech elegance a stylovosti v jakémkoliv prostoru!

La Belle XXVI - Závěsná lampa od TooLight

Pro více informací o této závěsné lampě si prohlédněte stránku produktu na webu Interierio.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Prague CANDY a jeho autorem je Prague CANDY. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.